Darčekový box čierny MED agátový

Neohodnotené

Darčekový box čierny s nápisom MED a agátovým medom 750g.

Rozmer: 20x13x11,5cm

Balenie obsahuje box s nápisom MED, naberačku na med  dekoračná slama a Agátový med 750g.

Je to 100%-ný prírodný agátový med, dorábaný v nedotknutých agátových lesoch na území Chránenej krajinnej oblasti Latorica.

Agátový med je jedným z najbežnejšie používaných a najobľúbenejších druhov medu. Medy v oblasti Chránenej krajinnej oblasti Latorica, na Medzibodroží. V tejto oblasti sa nenachádzajú žiadne továrne, ktorých splodiny by mohli med kontaminovať.

€32,95
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
24.06.2024
Kód: 711
Darčekový box čierny MED agátový
Neohodnotené

Podrobný popis

Agátový med je sladší, než iné medy, je krištáľovo čistý, mierne žltkastej farby. Má vôňu agátového kvetu. Má nízky obsah kyselín, preto je veľmi obľúbený aj medzi deťmi. Jeho čistotu ovplyvňuje hlavne rozloha oblasti zberu. Toto čisté, nedotknuté prostredie zaručuje čistotu a kvalitu agátového medu. Agátový med sa môže použiť aj do diabetických jedál, tým je ideálnym prírodným riešením aj pre sladenie koláčov. Vďaka antiseptickému účinku medu ho možno použiť aj ako doplnkovú terapiu pri ochoreniach dýchacích ciest, pre posilňovanie imunity a v prípade tráviacich ťažkostí. Jeho pôsobenie pri uvoľňovaní stresu, jeho upokojujúci účinok je už menej známy. Agátový med obsahuje viacero druhov minerálov, enzýmov a vitamínov. Pre vysoký obsah fruktózy kryštalizuje pomaly. Je vhodný aj na ošetrenie ľahkých poranení a popálenín, a tiež je obľúbený ako doplnok saunovej terapie. Naše medy sa dostávajú od výrobcu priamo do pohárov, bez akýchkoľvek umelých a konzervačných látok.