Pieskoviská

Každý z nás bol malým dieťaťom, a preto vieme ako môže urobiť radosť drevené pieskovisko plného piesku s hračkami či formičkami. Naše drevené pieskovisko je vyrobené z kvalitného materiálu - drevo. V našej ponuke nájdete pieskoviská v rôznych farbách a veľkostiach. Čo viac už len doprať Vášmu dieťaťu ako pieskovisko, ktoré mu vyčarí úsmev na tvári. A vy si môžete zatiaľ oddýchnuť na terase a dopriať si šálku kávy alebo vychladené pivo, čí limonádu. 

Cena

7071
17071
pIESKOVISKO DREVENYDOMCEK.SK 1
€70,95
€85 (–16 %)
Skladom

Drevené záhradné pieskovisko Je niekde dieťa, ktoré sa nerado hrá v piesku? Tu je skvelé pieskovisko z našej produkcie, ktoré spĺňa všetky kritériá bezpečnej zábavy. Najväčšou...

Kód: 629
drevenydomcek.sk
€70,95
€85 (–16 %)
Skladom

Drevené záhradné pieskovisko Drevené pieskovisko s krytom a lavičkami je vyrobené zo smrekového dreva. Rozmer pieskoviska je 120x120cm a výška je 20cm. Detské pieskovisko je...

Kód: 632
2 položiek celkom

Každá rodina by mala mať vlastné pieskovisko vo svojej záhrade. Deti tam strávia veľa voľného času, zabavia sa stavaním hradov alebo si upečú bábovku, taktiež koláč z piesku. Čo viac im doprať? 

Zatvárací systém ochráni piesok od nepriaznivých a zvedavých zvierat, dažďu a slnku. Po otvorení pieskoviska vzniknú lavičky, kde si Vaše deti môžu pohodlne sadnúť a chvíľku oddýchnuť.