Drevená debnička s vekom 40x30x13cm

Neohodnotené

S touto drevenou debničkou vyrobenou z neošetreného dreva si kupujete skutočný univerzálny box pre váš domov. Vhodná na skladovanie drobnosti, dokladov, kníh, korenín, alebo ako darčekové balenie – s touto všestrannou drevenou krabičkou môžete robiť všetko, čo vás napadne!

Drevená krabička je uzatvárateľná. To znamená, že všetok obsah je dobre chránený pred prachom a svetlom. Prajeme vám veľa zábavy s vaším boxom!


Rozmery: 40x30x13cm

€16,95
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.05.2024
Kód: 821
Drevená debnička s vekom 40x30x13cm
Neohodnotené

Podrobný popis

Drevená nádoba 40x30x13cm

Ľahká a praktická debnička s hrúbkou steny 1 cm + 3 mm preglejky. Ako darček Vám pribalíme prírodnú vôňu dreva, ktorú pocítite ihneď, ako náš produkt otvoríte.

Najlepšia kvalita – drevená debna z borovicového dreva pochádza z trvalo udržateľných lesov Karpát, o ktorých je známe, že sa tu nachádza najvyššia úroveň dreva na svete, preto sú naše nádoby tak obľúbené u zákazníkov. Môžete ju  použiť na záhrade, kuchyni, obývačke a mnohých ďalších miestností.

Možno použiť aj ako úložný box, hraciu debnu, dekoračný box, lekárničku, box na víno, poštovú schránku a taktiež ako debnu na náradie.

Vďaka zaobleným hranám je usporiadanie úložného boxu s vekom vhodné pre všetky vekové skupiny. 

Vyrobené z prírodných a netoxických materiálov. Preto sme presvedčení, že naše výrobky, majú na trhu najvyššiu kvalitu.